Wolfteam Oyna

Wolfteam Oyna

Wolfteam Oyna oyunu 381602 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 284 puan. Oyun Kategorileri Oda Oyunları

Wolfteam Oyna Wolfteam Oyna ; Wolfteam oynamak için tıklayın. Wolfteam oyununda pek çok sır var. Bu sırları çözmelisiniz. Wolfteam oyununu mouse, yön tuşları ve space tuşu ile oynayabilirsiniz.

Wolfteam oyunu ile ilgili bazı bilgiler de aşağıda bulunmakta:

Başlangıçta başkanlığında Masahiro Akishino, Wolf Team bağımsız oldu Telenet 1987 yılında entegre olmuş 1990 yılında ve birleştirilmiş var başka Telenet iştiraki olarak adlandırılan Lasersoft, sonra tamamen emilir bir iç yapılanma at Telenet 1993 hangi noktada çoğu personel ile birlikte sol Akishino.

Kalan personel sonra-very-young programcı Yoshiharu Gotanda, tasarımcı Masaki Norimoto, yönetmen Joe Asanuma, grafik sanatçısı Yoshiaki İnagaki, besteci ses Motoi Sakuraba, tasarımcı ve ses efekti Ryota Furuya. Wolf Team oluşturmak için gitti oyunlar gibi Sol-Feace ve Hiouden: Mamono-tachi tono Chikai karşı karşıya nedeniyle zayıf satış Telenet kötü bir üne sahiptir. İçin Masal Phantasia, bir oyun anlayışı tarafından Gotanda ararlardı dışında bir yayıncı ile daha iyi bir üne sahiptir.[3] yaklaşan Sonra Enix, Telenet ile sözleşme vurdu Namco.

Namco, ancak ısrar üzerine pek çok değişiklik de dahil olmak üzere oyun yeniden adlandırma başlık Tales of Phantasia. Üzerinde ihtilaf bu değişiklikler itti oyun açıklaması 1994 sonlarına 1995. Çoğu personel ilk sırasında sol ve bu anlaşmazlık kurulan tri-Ace 1995 yılının başında.

Devam etmek için kazançlı ile Namco geliştirmek için Masallar serisi, Telenet yeniden açıyor Wolf Team ve diğer bazı muhafaza gibi personel Motoi Sakuraba serbest temelinde. Geliştirdikleri veya ortak geliştirilen neredeyse her oyun serisi kadar Kurt Takım olarak yeniden adlandırıldı Namco Masalları Studio 2003 yılının başında, kabul ve Namco çoğunluk hisselerine. Ekim 2007'de, Telenet iflas kapılarını kapattı, muhtemel bir sonla Kurt Takımın adı.

Wolf Team de dikkate değer oldu porting laserdisc video oyunu Sega Mega-CD de dahil olmak üzere bazı sadece Japonya'da gibi eğlencelerle Zaman ve Gal Ninja Hayate (yayımlanmış Revenge of the Ninja için Sega Mega-CD Japonya dışında).

Vaktinde yeniden adlandırma Namco ait 60% bu girişim, Telenet Japonya/Kazuyuki Fukushima muhafaza 34%, hikayeler, Masallar serisi müdürü Eiji Kikuchi alınan 6%. (Kikuchi, kim başkanı oldu Telenet oyun gelişimini bölümü için 10 yıl, sol Telenet) başkanlığına yeni takım tam zamanı.) Etkili üzerine 1 nisan, 2006, sonra-Namco Bandai yeni birleştirilen Holdings aldım kalan hisselerin, Telenet Japonya, kesme geliştiriciler için son halkası' eski işveren ve ortaklık payını artırma çoğunluk 94'e kadar. Şu anda Namco Bandai şimdi 100'üne sahip olan şirket.

Namco Masalları Studios kalır ilköğretim geliştirici sözde Mothership başlıkları Masalları serisi hariç Masalları Legendia ve Tales of Innocence. Legendia tarafından geliştirilen bir iç Namco geliştirme ekibi Takım denilen Melfes, benzersiz bir şekilde gelişmiş savaş sistemi tarafından bazı yaratıcıları Soulcalibur serisi (ayrıca bir Namco özelliği), neden diğerlerinden o kadar farklı. Masumiyet bağımsız bir geliştirici tarafından geliştirilen, Alfa Sistemi de geliştirilen çeşitli spinoff oyunlar içinde Masallar serisi.

Aslında Japon olan olan bu oyun çok farklı dallarda uygulamaları olmuştur. Burda da flash versiyonunu sizlere sunmaya çalıştık, asıl oyun şu an facebookta oynanmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Benzer Oyunlar

Wolfteam Oyna Oyun Yorumları